درباره ایده برتر

 

 

شرکت ایده برتر باهدف ایجاد بستری مناسب در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید.اکنون پساز گذشت نزدیک به یک دهه فعالیت،شرکت ایده برتر با به‌کارگیری استانداردهای جهانی وازطریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات درسازمان‌ها،مؤسساتخصوصی ودولتی،می‌کوشدکسب‌و‌کارمشتریانش رابه عنوان شرکای تجاری خود،توسعه دهد.

ارائه راهکارهایسازمانی خلاقانه، ابتکار، نوآوری و ایده های برتر خط مش اصلی شرکت می باشد.

این سازمان مجموعه ای است پویا و جوان که  با بهره گیری از  کادری مجرب، نیروهایی توانمندومتخصص همواره سعی بر آن دارد تا برپایه‌نیازهای بازار،درمحیطی دانش‌محورودوستانه،به دنبال ارائه‌بهترین راهکارها، محصولات وخدمات به مشتریان باشد.

مشتری مداری از مهمترین اهداف و رسالت های شرکت ایده برتر می باشد که اساس پیشرفت و کسب موفقیت های خود را در گرو این اصل استوار و مستحکم می داند.به همین منظور کارشناسان این شرکت علاوه بر داشتن ارتباط مستمر با مشتریان، به طور پیوسته در حال ارتقاء خدمات میباشند تا بدین وسیله علاوه بر افزایش رضایت مشتریان و بالا بردن کارایی سیستم های تولیدی،مزیت رقابتی بهتری را برای مشتریان خود فراهم سازد.

مبنای حرکت شرکت ایده برتر بر پایه ارزشها استوار می باشد،ارزش‌هایی ساده امابنیادین واثربخش این ارزش‌هادرتمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگرماست.

خلاق بودن:

یک اصل اساسی در ایده برتر خلاقیت و نوآوری می باشد.ما همواره معتقدیم با بهره گیری از ابتکار و نوآوری بتوانیم مسیرهای کوتاه و بهینه و کارآمدتری را برای مشتریان خود فراهم سازیم.

برتربودن :

همواره کوشیده ایم تابرترین باشیم، ایده برتر با بکارگیری تمامی توان فنی و دانش نیروهای متخصص خودهمواره سعی در  نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات خود داشته است. 

ارزش‌آفرینی :

مسیر حرکت ما به سوی شناخت دقیق نیازهای مشتریان و پاسخ دهی به این نیازها میباشد.شیوه کار ما ایجادروابط بلند مدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش آفرینی برای آنان است.

نشر دانش :

سازمان ما اشتیاقی بی پایان نسبت به توسعه و ترویج دانش دارد و داوطلبانه تحقیقات و داشته های علمی  خود را برای علاقه مندان ، به اشتراک می گذاردو از اصل نشر دانش در کلیه سطوح سازمانی و برون سازمانی استقبال می نماید.

سلامت کار:

ویژگی که درایده برتربسیارمهم وارزشمنداست،اعتقادجدی مدیران ارشدسازمان به «سلامت کار»است واینکه این ارزش راکاملادربدنه سازمان توسعه و بسط دهیم.

وفای به تعهدات :

به تعهدات خوددربرابرمشتریان،سهامداران وهمکارانمان وفاداریم واعتمادآن‌هاراپاس می‌داریم. ماافتخارمی‌کنیم که برای همه شرکای خودبه عنوان یک شریک تجاری پایدارشناخته شویم.

کارتیمی:

ما بر این اصل معقدهستیم که رشد وشکوفایی سازمان ما  درارتقای توانمدیهای تیمی و رشد توانایی تک تک اعضای این مجموعه می باشد.

ویژگیهای شرکت ایده برتر:

-        تیم تحقیق و توسعه مجرب و فعال

-        تیم حرفه ای در حوزه طراحی و توسعه نرم افزار

-        تیم حرفه ای در بخش کنترل و بازبینی کیفیت خدمات و تولیدات

-        قابلیت انعطاف پذیری بالا در خصوص عملیاتی نمودن نیازهای جدید مشتریان و توسعه امکانات

-        ارائه راهکارهای خلاقانه ،نوین و سودمند فناوری اطلاعات و ارتباطات

-        بکارگیری از تکنولوژی و ابزارهای نرم افزاری به روز

-        استراتژی توسعه بازار

اهداف و استراتژی های شرکت :

بر اساس اصل چهل و چهار قانون اساسی که در سال های اخیر مورد توجه مسئولین قرار گرفته است بخش خصوصی یکی از ارکان نظام اقتصادی کشور محسوب میگردد.در افق چشم انداز بیست ساله ،ایران کشوری توسعه یافته است که دارای جایگاه اول اقتصادی ،علمی وفناوری در سطح منطقه می باشد.

بنابراین مهم ترین رسالت  شرکت ایده برتر به عنوان بخش خصوصی ،سهیم بودن در پیشرفت همه جانبه و توسعه متوازن کشورعزیزمان ایران است.این هدف عالی تنها با در خدمت گرفتن دانش روز،ابتکار و نوآوری وبهره بردن از آخرین دستاوردهای اطلاعاتی بر مبنای دانش محوری میسر خواهد شد.

شرکت ایده برتر در سایه الطاف الهی در راستای حفظ اصول و ارزشهای انسانی وخدمت رسانی در حوزه فناوری اطلاعات این اهداف را برای خود مشخص نموده است:

-        اعتلای میهن عزیزمان ایران در ابعاد اقتصادی ، علم و فن آوری ومدیریت

-        همیاری در توسعه بنگاه های اقتصادی مبتنی بر تولید نرم افزار

-        حمایت و هدایت متخصصان جوان و ایجاد فرصت شغلی مناسب

-        نشر و توسعه خدمات در بازارهای بین الملل

-        نگاه مسئولانه به محیطزیست ،احترام و مسئولیت پذیری نسبت به محیط زیست  به عنوان یک شرکت تولید نرم افزار که ازسبزترین انواع صنایع می باشد .